Kurumsal Kiralama

 Eğer şirketinizin belirli süre için ekstra araçlara ihtiyacı varsa;
Yatırım Tasarrufu : Otomobil kiralamak, satın alma ilk yatırım bedelinden veya finansman giderlerinden tasarruf etmenizi sağlar.
Alımda Zaman Tasarrufu : Aracınızın tescil, sigorta ve vergi işlemleri ile Klas ilgilenir, siz zamandan tasarruf sağlarsınız.
Servis - Bakım ve Sigorta Bilgileri :  Yaptığınız aylık ödemeler sonucunda, elde edeceğiniz hizmetler şu şekildedir. Marka ve tiplerine göre araçlarınızın periyodik bakıma alınması, araçlarınızın her ay bir kez teknik kontrolden geçirilmesi, herhangi bir kaza sonucunda, en geç 24 saat içerisinde firma yetkilileri tarafından, araç kullanıcılarına eş değerde veya o dönem Klas`ın elinde bulunan, kiracının ihtiyacını karşılayacak, iyi konumda başka bir aracın sağlanması.
Yatırımı Giderleştirme : Satın alınan bir aracın bedeli 5 yılda giderleştirilebilir. Kiralandığında ise her ay düzenli olarak hazırladığımız faturalarımızı giderleştirebilirsiniz.
Katma Değer Vergisi :  Satın alınan bir aracın KDV`si sabit kıymet haline gelerek mal bedeli ile birleşir ve ödenecek KDV`sinden mahsub edilemez. Kiraladığınızda ise, her ay KDV tutarını mahsub edebilirsiniz.