HİZMETLERİMİZ


Bireysel Kiralama 
Araç filomuz 0-3 yaş arası olup servis bakımlı ve rent a car kasko`ludur. 1 gün - 1 yıl araç kiralamalarınızda talebiniz doğrultusundaki aracı hizmetinize sunabiliriz. Araç talebiniz durumunda Türkiye`nin her noktasından araç alıp bırakabilir. Şoförlü, şoförsüz hava alanlarına araba teslimi. Güleryüzlü personelimiz profesyonel iş anlayışı ile sizlerin her zaman hizmetiniz dedir. Klas Rent A Car hizmetinin yanısıra Esenboğa havalimanından ve şehriçinden 24 saat transfer hizmeti vermektedir. Mutlu müşteri sayısını her geçen gün arttıran Klas Rent A Car sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Kurumsal Kiralama
     Eğer şirketinizin belirli süre için ekstra araçlara ihtiyacı varsa;
Yatırım Tasarrufu : Otomobil kiralamak, satın alma ilk yatırım bedelinden veya finansman giderlerinden tasarruf etmenizi sağlar.
Alımda Zaman Tasarrufu : Aracınızın tescil, sigorta ve vergi işlemleri ile Klas ilgilenir, siz zamandan tasarruf sağlarsınız.

Servis - Bakım ve Sigorta Bilgileri :  Yaptığınız aylık ödemeler sonucunda, elde edeceğiniz hizmetler şu şekildedir. Marka ve tiplerine göre araçlarınızın periyodik bakıma alınması, araçlarınızın her ay bir kez teknik kontrolden geçirilmesi, herhangi bir kaza sonucunda, en geç 24 saat içerisinde firma yetkilileri tarafından, araç kullanıcılarına eş değerde veya o dönem Klas`ın elinde bulunan, kiracının ihtiyacını karşılayacak, iyi konumda başka bir aracın sağlanması.
Yatırımı Giderleştirme : Satın alınan bir aracın bedeli 5 yılda giderleştirilebilir. Kiralandığında ise her ay düzenli olarak hazırladığımız faturalarımızı giderleştirebilirsiniz.
Katma Değer Vergisi :  Satın alınan bir aracın KDV`si sabit kıymet haline gelerek mal bedeli ile birleşir ve ödenecek KDV`sinden mahsub edilemez. Kiraladığınızda ise, her ay KDV tutarını mahsub edebilirsiniz.

Gurbetçiler
Klas rent a car yurtdışında gelen gurbetçi müşterilerimiz için havaalanı teslim sorunsuz araçlarla hizmet vermektedir. Gurbetçilerimizden senet, depozito alınmaz, kasko, teslim edip alma vs. bunlar içinde ekstra ücret talep edilmez.
Araç filomuz 0-3 yaş arası olup servis bakımlı ve rent a car kaskolu`dur. Gurbetçilerimiz araç taleplerinde Türkiye`nin her havalimanına dilediği aracı teslim edip-alınır. Güleryüzlü personelimiz profesyonel iş anlayış ile sizlerin her zaman hizmetiniz dedir. Klas Rent A Car hizmetinin yanısıra Esenboğa havalimanından ve şehiriçinden 24 saat transfer hizmeti vermektedir. Mutlu müşteri sayısını her geçen gün arttıran Klas Rent A Car sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Transfer
Transfer hizmetleri sayesinde siz değerli müşterilerimizi isteğiniz yerden alıyor ve dilediğiniz yere bırakıyoruz. Profesyonel çalışanlarımızla en kısa sürede ve en güvenli şekilde gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yurt dışından ve il dışından gelen müşterilerimize diledikleri araçları havaalanında teslim ederek kısa sürede gitmek istedikleri yere ulaşmasını sağlayarak gereksiz zaman kaybını önlüyoruz.


Our vehicle fleet  is  at the age of 0-3 years, well maintained and have a car kasko. In 1 day-1 year vehicle rental we can supply you the vehicle as per your requirements. As per  y

 
 

our demand we can supply and deliver the car in all around Turkey. Vehicle delivery at the airport with or without the driver. Our friendly personnel  are at your service with a professional sense of duty . Besides the Klas Rent A Car Service, 24 hours of transfer service is given from the Ankara Esenboğa Airport and interplant (local) points. We aim to be the leader in the sector with the increase in the number of happy customers.If your company needs additional vehicles; 
Investment Saving
Car Rental hel

initial investment cost of purchasing and financial expenses. 
Time Saving in Purchasing
Klas takes care of the registers, insurance and tax arrangements which helps you save time. 

 Klas Rent A Car supplies our expatriate customers problem-free vehicles delivered at the airport. No bills, no deposit slips are required, no extra charges for kasko,

 

vehicle delivery-return, etc. are demanded. With the transfer services we can pick you up from any location and drop you at the destination you wish. With our professional staff we transport you at the best possible time and safely. 

 

To our customers coming from abroad and outside the city, we deliver the vehicles they demand at the airport, to help them reach the destinations they want to go without loss of time